خانه بلاگ سبک زندگی نکاتی مهم جهت خرید لباس کودکان

نکاتی مهم جهت خرید لباس کودکان

اگر شما هم پدر و مادری دلسوز هستید و قصد خرید لباسی مناسب برای گلهای خود دارید، به نکاتی باید توجه کنید که حائز اهمیمت است.

به چه نکاتی بیشتر اهمیت دهید:

1- اولین نکته ای که باید حین خرید لباس دلبندانتان در نظر بگیرید نوع الیاف به کار رفته در تارو پود لباس می باشد. پنبه و یا نخ عالی به نظر می رسد اما لباس هایی که از جنس پشم هستند ممکن است برای کودکانتان حساسیت ایجاد کنند.

2- خیلی خودتان را با این فکر که لباسی بخرید تا سال های بعد هم بپوشد درگیر نکنید، ارزان بخرید و بیشتر! چون گران خریدن همیچ تضمینی برای کیفیت بیشتر به ارمغان نمی آورد. از طرفی دنیای کودکان پر از انرژی، بازی و جنب و جوش است که حتی اگر لباس گران قیمتی هم بخرید ممکن است زود پاره و خراب شود. اینطوری حواس شما هم دایم به این پرت نمی شود که دایم او را کنترل و آرام کنید!

3- لباس های فصلی مثل کاپشن را کمی بزرگتر بگیرید تا کودکان سال بعد هم بتواند بپوشد؛ به جز این مورد طبق مورد قبل عمل کنید و در مورد لباس های دیگر خیلی فکر اندازه را نکنید.

4- اغلب کودکان رنگ های شاد و روشن را دوست دارند اما شما که می دانید لباس این گل های دوست داشتنی زود به زود کثیف می شود؛ پس پیشنهاد می شود حدود نصف لباس ها را هم به رنگ تیره بگیرید تا با یکم لک شدن مجبور نباشید بشورید.

5- اگر برایتان سخت است که کودکتان را برای خرید ببرید سایز آن را یادداشت کنید. مثلا در بخش نوت گوشیتان. به این صورت دیگر نیازی به حضور کودک نیست و لباسی کاملا به اندازه برایش می خرید. پیشنهاد می شود عرض سرشانه، اندازه بلندی آستین و اندازه قد دلبندتان را همیشه همراه داشته باشید و با توجه به تغییرات و رشدش اعداد را تغییر دهید.

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − هشت =